Osmangazi Eca Servisi

Osmangazi Eca Servisi

Banyo armatürleri ile isim yapan bu firma Elginkan Holding’in altında 1957 yılında göreve başlar. Eca adını ise şirketin sahibi olan Ekrem Elginkan ve oğulları Ahmet Elginkan ve Cahit Elginkan’dan alır. Şirketimiz bu marka için özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti dışı kalan cihazlar için dilerseniz sizde bizi tercih edebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz.

1999 yılında Eca ilk defa su tasarruflu batarya üretimini başlayarak Türkiye’de adını duyurmayı başardı. Türkiye’nin neredeyse her ilinde satıcısı ve Bursa eca servisi cihazlarınızda meydana gelen sorunları gidermeyi amaç edinmiştir. Her ilde olduğu gibi

Eca Osmangazi servisi cihazlarınızda meydana gelebilecek olan sorunların çok kısa bir süre içinde giderilmesini sağlar.  Eca Osmangazi servisimize hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz hemen web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden şirketimize ulaşabilir ve adresinize en yakın konumda olan mobil servis ekiplerimizi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Eca Osmangazi’de de diğer satıcı ve servislerde olduğu gibi sadece üretim yoktur aynı zamanda satış, bakım, onarım gibi görevleri de üstlenen bir yapıya sahiptir. Cihazlarınızda ya da sistemlerinizde sıkıntılar çıkabilir böyle bir durumda başvurmanız gereken yer Eca Osmangazi servisidir. Sadece cihazların ve sistemlerin problemlerini çözmez aynı zamanda da cihazlarınızın ve sistemlerinizin bakımını da yapar. Cihazlarınız için garantili bir bakım onarım ve tamir hizmeti isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Bu bakım sürelerini size hatırlatma gibi bir görevi de üstlenir. Eca’nın bu kadar çok tercih edilmesindeki sebep ise onun müşterinin mutlu olma durumunu diğer kazançlarından daha üstün görmesidir. Eğer sizinde ürün satın alma durumunuz varsa, ya da cihazının bir problemi varsa ya da bakımını yaptırmak istiyorsanız seçimini Eca olsun.

Yazar hakkında

admin administrator