Nilüfer ECA Servisi

ileadmin

Nilüfer ECA Servisi

Eca markası 1957 yılından günümüze dek hizmet vermekte olan bir markadır. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan eca markası için servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır.

Dilerseniz hemen web sitemiz içeriğinde yer almakta olan telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir ve cihazlarınıza meydana gelmiş olan problemlerin giderilmesine isteyebilirsiniz. Şirketimiz kombi bakımı kombi arızası petek temizliği gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Eca markası biliyorsunuz ki armatür, duş sistemleri, banyo aksesuarları ve seramikle ilgili olarak küvet ve duş tekneleri alanında da insanlara hizmet vermektedir. Panel kombi, doğalgaz sayaçları, şofben termosifon gibi alanlarda hizmet vermekte olan eca markası müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmuş bir marka değerine sahiptir. Şirketimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde eca servis arayış içinde olan bireylere hizmet sunmaktadır.

Nilüfer Eca servisi garantili servis hizmetleri sunar;

Cihazlarınızda meydana gelen sorunların giderilmesi ile beraber sizlere alanında uzman servis ekiplerimiz ile beraber hizmet sunuyor ve meydana gelen sorunların en kısa zaman dilimi içinde giderilmesini sağlıyoruz. Yapılacak olan işlemlerin hemen sonunda ise size bir servis formu bırakıyor ve cihazlarınız üzerinde değişim yapılmış olan yedek parçalar için bir yıl boyunca yedek parça garantisi sunulmasını sağlıyoruz.

Nilüfer Eca Servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz beklentilerinizin üzerinde bir kalite ile servis hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. Gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir büyüme sağlayan servis ekiplerimiz beklentilerinizin üzerinde önemli ölçülerde teknik servis olanakları sunar. Garantisi bitmiş olan cihazlar için servis ekiplerimizi yönlendiriyor ve sizlere Bursa genelinde özel Eca servis hizmetleri veriyoruz. Bugün servis talep etmeniz durumunda müsaitlik durumuna göre hemen yönlendirme yapıyoruz.

Yazar hakkında

admin administrator