Category Archive Eca Servis

ileadmin

Eca kombi petek temizleme

Kombi bakımından farklı olarak yapılan kombi petek temizleme radyatör peteklerinin temizlenerek kombi cihazının çalıştırdığı kalorifer sistemini makine ve kimyasal ilaç ile yıkanmasıdır. Isıtma sisteminizde problem varsa, ısıtma sisteminiz ısıtma işlemini yavaş gerçekleştiriyorsa, peteklerinizin bazı bölgeleri ya da tamamı soğuk kalıyorsa, sürekli peteklerinizin temizlenmeye ihtiyacı varsa, peteklerinizden akan su bulanıksa, kombinizden rahatsız edici sesler geliyorsa kombi petek temizlemesi yapmanız gerekmektedir.

Üstelik bu belirtiler iç paslanma ve içeride biriken pas, çamur ve radyatör parçalarının oluşturduğu hava dolaşımı ve akış problemlerine işaret eder. Petek temizliği bu istenmeyen kirleri söküp atarak sistemin etkinliğinin gerektiği gibi ve daha iyi olmasını sağlar.

Bu teknik ile ileride oluşabilecek bu gibi birikintileri ve problemleri kimyasal yollar ile sistemden çıkartır ve kirli suyu temiz su ile değiştirir. Eca kombi petek temizleme ile kombinizin akış problemleri giderilir.

Eca kombi petek temizleme ile peteklerdeki ısınma problemi giderilirken kirli ve paslı su temizlenir ve ileride oluşabilecek paslanmaların önüne geçer. Eca kombi petek temizleme yapıldıktan sonra kombiden gelen sesler önlenir.

Üstelik bu temizleme sadece üç dört saat içerisinde yapılır. Diğer temizlik metotlarından çok daha metotlara sahip olan Eca kombi petek temizlemeler sayesinde çalışan sıcak petekler ve güvenilir sıcak suya sahip olacaksınız. Paslanmaya karşı korumalı merkezi bir ısıtmaya sahip olacaksınız.

Etkin bir merkezi ısıtmaya sahip olarak daha az doğal gaz faturası ödeyeceksiniz. Kombinizin bakıma ve onarıma ihtiyacı varsa seçmeniz gereken firma Eca olmalıdır. Yanlış bir temizleme metodu kullanılmamasına dikkat etmeniz gerektiğini unutmayın. Eca kombi petek temizleme ile daha güvende ve daha sağlıklı bir yaşam geçireceğinizden eminiz. İyi bir hizmet için Eca petek temizleme servisimizi arayabilirsiniz.

ileadmin

ECA Bacalı kombi servisi

Kombilerin yaptığı iş doğalgaz kullanarak sıcak su üretimini sağlamaktır. Bu üretim kolay bir hizmet gibi gözükse de bu görev sıcak suyun evlerin ısıtılmasında ve banyo bulaşık suyu gibi amaçlar ile kullanılması ile çok büyük bir faydası olan bir sistemdir. Kombinin avantajları çok büyüktür. Merkezi sistemlerin aksine her dairenin kendi ısı kontrolünü yapmasını sağlar. Her daire istediği kadar ısıtır istediği zaman kapatır.

Yaktığı kadar da bir ödeme yaparak daha adil bir ödeme sağlanır. Hem ısıtma yaparken aynı anda sıcak su kullanımını da kombi sayesinde yapmak mümkündür. Üstelik kombi duvara monte edilebildiği için yer kaplamaz. Paket ve kompakt yapısı ile daire içinde kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Kombi türlerinden bacalı kombide tercih edilen kombi tiplerindendir. Bacalı kombiler, bulunduğu mekânın havasından faydalanan ve yanma mekanizması bulunduğu ortama açık olan ayrıca baca bağlantısı olan kombilerdir.

Eca bacalı kombilerde en çok tercih edilen bacalı kombiler arasında yer alır. Eca bacalı kombi servisi ile hem sıcak sudan hem de ısıtmadan aynı anda yararlanabilirsiniz. Eca bacalı kombi servisi doğalgaz kullanarak sıcak su üretimi yapacaktır. Eca bacalı kombi servisi ile üretilen sıcak su doğrudan banyoda kullanılabilir. Bunun için artı bir ürün kullanmanıza da gerek yoktur.

Eca bacalı kombinin farklı güçleri vardır. Bulunduğunuz alana ve yapıya uygun bir Eca bacalı kombi seçmelisiniz. Eca en çok tercih edilen markalardan biridir. Tercih edilmesindeki en önemli sebepte verdiği hizmetin gerçekten çok iyi olması ve müşterilerin alınan hizmetten memnun kalmasıdır. Eca bacalı kombi kullandığınızda bu seçiminizden pişman olmayacaksınızdır. Eca firmasını ulaşmak ve bilgi almak isterseniz internet adresinden başvurabilir ya da internette bulunan telefon numaraları ile bilgi alabilirsiniz.

ileadmin

Eca Hermetik Kombi Arızaları

Kombilerde atık gaz tahliyesi için iki farklı yöntem kullanılır. Bunlardan birincisi, bulunduğu ortamdan oksijen kullanan ve yanmış atık gazın çatının üst noktasına fan yardımı olmaksızın baca çelişi ile taşındığı bacalı kombilerdir. Diğeri ise yanma odası bulunduğu ortamdan oksijen kullanmayacak şekilde izole edilen eş merkezli iki borudan oluşan baca yapısına sahip hermetik kombidir.

Hermetik kombinin içinde fan bulunur. Bu fan yardımı ile gerekli olan oksijeni dıştaki borudan yani dış ortamdan alır ve yanma sonucunda oluşan atık gazı içteki boru vasıtası ile atmosfere atarlar. Hermetik kombilerde önemli olan ise maksimum baca boyu mesafesidir. Eca hermetik kombilerde de izin verilen maksimum boy kullanılmalıdır.

Eca hermetik kombiler kullanılan alanda oksijen kalitesini asla düşürmez. Eca hermetik kombi birçok işlemi tek bir cihaz ile yapar. Üstelik bacalı kombilere göre daha güvenlidir hermetik kombiler. Eca Hermetik Kombi Arızaları Servisi sayesinde verimliliğiniz daha da artacak ve yüksek doğalgaz faturaları ödemek zorunda kalmayacaksınız.

Eca hermetik kombi ile çok iyi bir hizmet alacağınız kesindir. Eca hermetik kombi sayesinde su ısıtma aynı zamanda daire ısıtma işleminiz gerçekleşecektir. Seçtiğiniz markanın sizlere iyi bir hizmet sunması çok önemlidir. Eca bu hizmeti en iyi şekilde sunan firmalardan biridir. Eca servisleri ile kombinizde ya da diğer Eca markalı ürünlerinizde oluşan problemleri giderebilir zamanı geldiğinde de bakımını yaptırabilirsiniz.

Eğer hermetik bir kombi sistemi satın alacaksanız seçtiğiniz marka Eca olmalıdır. Çünkü kombi tiplerinde Eca kendi adını duyurmuş ve iyi bir hizmet veren firmalar arasında yer alan bir firmadır. SeçiminiziEca hermetik kombilerden yana kullanın ve sağlıklı güvende bir hayat geçirin. Uzun ömürlü bir sonuç elde etmek isterseniz seçiminiz Eca olsun.

ileadmin

Nilüfer ECA Servisi

Eca markası 1957 yılından günümüze dek hizmet vermekte olan bir markadır. Türkiye genelinde pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan eca markası için servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır.

Dilerseniz hemen web sitemiz içeriğinde yer almakta olan telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir ve cihazlarınıza meydana gelmiş olan problemlerin giderilmesine isteyebilirsiniz. Şirketimiz kombi bakımı kombi arızası petek temizliği gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Eca markası biliyorsunuz ki armatür, duş sistemleri, banyo aksesuarları ve seramikle ilgili olarak küvet ve duş tekneleri alanında da insanlara hizmet vermektedir. Panel kombi, doğalgaz sayaçları, şofben termosifon gibi alanlarda hizmet vermekte olan eca markası müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmuş bir marka değerine sahiptir. Şirketimiz Bursa’nın Nilüfer ilçesinde eca servis arayış içinde olan bireylere hizmet sunmaktadır.

Nilüfer Eca servisi garantili servis hizmetleri sunar;

Cihazlarınızda meydana gelen sorunların giderilmesi ile beraber sizlere alanında uzman servis ekiplerimiz ile beraber hizmet sunuyor ve meydana gelen sorunların en kısa zaman dilimi içinde giderilmesini sağlıyoruz. Yapılacak olan işlemlerin hemen sonunda ise size bir servis formu bırakıyor ve cihazlarınız üzerinde değişim yapılmış olan yedek parçalar için bir yıl boyunca yedek parça garantisi sunulmasını sağlıyoruz.

Nilüfer Eca Servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz beklentilerinizin üzerinde bir kalite ile servis hizmetleri sunmayı amaç edinmiştir. Gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir büyüme sağlayan servis ekiplerimiz beklentilerinizin üzerinde önemli ölçülerde teknik servis olanakları sunar. Garantisi bitmiş olan cihazlar için servis ekiplerimizi yönlendiriyor ve sizlere Bursa genelinde özel Eca servis hizmetleri veriyoruz. Bugün servis talep etmeniz durumunda müsaitlik durumuna göre hemen yönlendirme yapıyoruz.

ileadmin

Eca Kombi Servisi

Kombinin amacı doğal gaz kullanarak sıcak su elde etmektir. Eskiden sadece sıcak su kullanımı olarak kullanılsa da zamanla gelişen teknoloji ile kombi evin ısıtılması ile banyo ve bulaşık sularında da görev yapmasıyla hayatımızda yer aldı. En iyi kombi üreticilerinden olan Eca’da bu işlemleri en iyi yapan firmalardan biridir.

Kombilerde güzel olan şey doğalgazın miktarının kullanıcı tarafından ayarlanabilmesidir. Böylelikle kombilerin kullanıldığı alanın büyüklüğü, hava şartları gibi ölçütlerinde ele alınması ile çalışma verimi ayarlanabilir. Üstelik kombilerin sessiz çalışması da evde kullanımlarını arttırmıştır. Duvarı asıldıkları içinde alandan tasarruf etmiş olursunuz.

Eca’de yoğuşmalı kombilerde bulmak mümkün. Teknolojilerinden dolayı diğer kombilerden fiyatı biraz daha yüksektir. Demir döküm kombisi kullandığınızda ısıtma sisteminin herkesin kendine göre ayarladığı bir ortam mevcut olur. Bu kombinin avantajlarından biridir. Sirkülâsyon pompası ve kapalı genleşme tankı üstündedir. Paket ve kompakt yapısı ile dairelerde kullanımı mümkündür.

Değişen hava şartları ve kullanmanın getirdiği süre ile de kombide verimlilikler düşebilir. Verimi azalan kombinin onarım ve bakıma ihtiyacı olabilir.

Eca kombi servisi ile bu bakım ve onarımı yapmak mümkündür. Eca kombi servisi kombinizden verimli bir çalışma almanızı sağlayacaktır. Daha yüksek verim için kombinizin bakımını yaptırmanız gereklidir. Kireç temizlemesi, ana mekanizmadaki bozulmalar için Eca kombi servisine başvurabilirsiniz.

Kombilerin en önemli parçası eşanjördür. İyi kombilerde çift eşanjör bulunur. Bu sayede radyatörlere ve banyoya gönderilen su farklı olur. Tek eşanjörlü kombilerde suyun ısınması uzun zamanlar alır. Eşanjörünüzün değişmesi gerektiğinde veya onarımı yapılması gerektiğinde Eca kombi servisi yaptırmanız mümkündür. Kombinizin bakımını yaptırarak daha fazla ve daha iyi verim alacağınız kesin bir durumdur. Kombinizin bakımını aksatmayın.

ileadmin

Hakkımızda

Bursa Eca servisi sizlere alanında uzman servis ekipleri ile hizmet vermekte olan bir şirkettir. Cihazlarınızda meydana gelen sorunların kısa bir süre içinde giderilmesini sağlar.Bursa’nın tüm ilçelerinde servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz sizlere daima en uygun koşullar altında mobil servis ekiplerini gönderiyor ve cihazlarınızdaki sorunların giderilmesi sağlandıktan sonra bir yıl boyunca garanti kapsamı altına alınması sağlanıyor. Şirketimiz uzun yıllardır sizlere en hızlı servis olarak hizmet sunar.  Su tasarruflu batarya üretimine başlayan Eca firmamız bu ilki getirmesi ile çok büyük bir üne kavuştu. Eca markası çok kısa bir süre içinde radyatör muslukları, su tesisatları için prinç şiber, stop vana ve su armatürleri ile kromajlı banyo armatürlerinde bir numara oldu.  Bursa Eca kombi servisi için bilgi almak için de internet sayfamızda yapılan yorumlara bakabilir bunları inceleyebilirsiniz.

1964 yılında üretim kapasitesini iki katına çıkararak ne kadar başarılı bir firma olduğunu ispat etti. 1967 yılında artan üretim seçenekleri ile şirket öncelikle bir Holding oluşturdu. 1998 yılında inşaat malzemeleri üretiminde dünya şirketi olmaya karar vererek alanını büyüterek çok büyük işlere imzasını attı.
Eca armatürler duş sistemleri, banyo aksesuarları, seramik sağlık gereçleri, küvet ve duş tekneleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo ve mutfak dolapları, kombiler, panel ve döküm radyatörleri, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, şofben ve termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi ürünlerin üretimi yapar. Şirketimiz de Bursa’da ECA servisihizmetleri verir.  Eca servisimizi talep etmek isterseniz internet adresine başvurabilirsiniz. Eca servisi için doğrudan bilgi almak isterseniz internette verilen telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Eca Bursa servisimiz adresinize gelerek cihazlarınızdaki sorunların kısa süre içinde giderilmesini sağlar.

ileadmin

Eca Mudanya Servisi

Eca 1955 yılında kurulan ve banyo armatürlerindeki başarısı ile popülerlik kazanan bir Elginkan Holding’in firmalarındandır. Bizde bu alanda Bursa Eca servisi ekipleri olarak en kısa süre içinde cihazlarınızdaki sorunları gidermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Türkiye’ye 1999 yılında bir ilki getirdi ilk defa su tasarruflu batarya üretimine başlayarak çok kısa bir zaman içinde popülerlik kazandı. Bursa’nın hemen hemen her ilçesinde birden fazla ekip bulunduran servisimiz ve satış dışında sadece servis hizmetleri sunuyoruz.

Eca Mudanya armatürler duş sistemleri, banyo aksesuarları, seramik sağlık gereçleri, küvet ve duş tekneleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo ve mutfak dolapları, kombiler, panel ve döküm radyatörleri, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, şofben ve termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi ürünlerin üretimi yapılır.  

Eca servisi alanında uzman ekipleriyle birlikte hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Dilerseniz web sitemiz içeriğinde yer almakta olan telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelebilecek olan problemlerin giderilmesi ile ilgili olarak size hızlı bir şekilde hizmet vermekte olan servisimiz garanti dışı ürünler için hizmet vermektedir.

Kombinizin bakımı tamiri ve peteklerinin temizliği ile ilgili olarak da olan bize ulaşabilir mobil servis ekiplerimiz en hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz adresinize en kısa sürede geçecek olan servis ekiplerimiz cihazımız iki problemin giderilmesi için öncelikli olarak kombi cihazınızın arıza tespitini sağlayacaktır. Bu işlemin akabinde sizin onayınız alındıktan sonra cihazınıza müdahale edilecektir. Mudanya Eca servisi ile iletişime geçmek isterseniz hemen servis formunu doldurabilir ve servis talep edebilirsiniz. Cihazlarınıza yedek parça garantisi ve servis garantisi ile hizmet verecek olan şirketimiz kusursuz bir hizmet sunar.

ileadmin

Yıldırım ECA Servisi

Kombi konutun hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bir cihazdır. Hafif, ufak bir yapıya sahip olan kombi duvara asıldığı için yer kaplamaz. Kolay taşınabilen, sessiz olan bağımsız bir şekilde konut ısınmanızı sağlayacak bu ürüne Eca’dan sahip olabilirsiniz.

Eca kombileri konforlu olup ısıtma ve ısınma sorununuzu gideren ürünler sunar. Eca yıllardan beri en çok tercih edilen firmalardan biridir. Bunun sebebi müşterilere vereceği hizmetin güvenilir ve en iyi şekilde olmasının gerektiğini düşünen bir anlayışa sahip olmasıdır.

Eca’nın yurt dışında ve yurt içinde birçok firması tesisi ve servisi vardır. Türkiye’de hemen hemen her ilde bir servisi ve kuruluşu olan Eca Bursa’da da farklı yerlerde hizmet vermektedir. Hizmet verdiği yerlerden biride Eca yıldırımdır. Eca yıldırım birçok Eca kuruluşu gibi en iyi hizmeti vermek için uğraşan ve bunu bir amaç haline getiren bir yapıdır. Eca yıldırım servisi Eca markasına sahip olan tüm ürünlerin bakım ve onarımı yapan bir servistir.

Kombinizin ve diğer tüm ürünlerin bakımını ve onarımını yapan Eca yıldırım. Bursalıların tercih ettiği Eca’nın alt birimlerinden biridir. Ancak alt bir birim olmasına rağmen en küçükten en büyük sıkıntınıza kadar bütün sorunlarınızı halledebilecek bir yapıdadır

Eca yıldırımda dâhil olmak üzere tüm Eca ve alt birimleri aynı düzeyde geliştirilmiş yapılardır. Eğer bir ürün satın aldıktan sonra çıkan sorunların çözülmesini istiyorsanız seçeceğini marka Eca olmalıdır. Eca ile daha verimli ve güvenilir bir hizmet alacağını kesindir.

Tercihiniz Eca’dan yana olursa pişman olmayacağınız kesindir. Eca ile hem kendinizi hem de cihazlarınızı güvende tutun. Eca tüm bu özellikleri ile en çok tercih edilen firmalardandır. Sizin de tercihini Eca olsun.

ileadmin

Osmangazi Eca Servisi

Banyo armatürleri ile isim yapan bu firma Elginkan Holding’in altında 1957 yılında göreve başlar. Eca adını ise şirketin sahibi olan Ekrem Elginkan ve oğulları Ahmet Elginkan ve Cahit Elginkan’dan alır. Şirketimiz bu marka için özel servis hizmetleri vermektedir. Garanti dışı kalan cihazlar için dilerseniz sizde bizi tercih edebilir ve sorunun giderilmesini talep edebilirsiniz.

1999 yılında Eca ilk defa su tasarruflu batarya üretimini başlayarak Türkiye’de adını duyurmayı başardı. Türkiye’nin neredeyse her ilinde satıcısı ve Bursa eca servisi cihazlarınızda meydana gelen sorunları gidermeyi amaç edinmiştir. Her ilde olduğu gibi

Eca Osmangazi servisi cihazlarınızda meydana gelebilecek olan sorunların çok kısa bir süre içinde giderilmesini sağlar.  Eca Osmangazi servisimize hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz hemen web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden şirketimize ulaşabilir ve adresinize en yakın konumda olan mobil servis ekiplerimizi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

Eca Osmangazi’de de diğer satıcı ve servislerde olduğu gibi sadece üretim yoktur aynı zamanda satış, bakım, onarım gibi görevleri de üstlenen bir yapıya sahiptir. Cihazlarınızda ya da sistemlerinizde sıkıntılar çıkabilir böyle bir durumda başvurmanız gereken yer Eca Osmangazi servisidir. Sadece cihazların ve sistemlerin problemlerini çözmez aynı zamanda da cihazlarınızın ve sistemlerinizin bakımını da yapar. Cihazlarınız için garantili bir bakım onarım ve tamir hizmeti isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Bu bakım sürelerini size hatırlatma gibi bir görevi de üstlenir. Eca’nın bu kadar çok tercih edilmesindeki sebep ise onun müşterinin mutlu olma durumunu diğer kazançlarından daha üstün görmesidir. Eğer sizinde ürün satın alma durumunuz varsa, ya da cihazının bir problemi varsa ya da bakımını yaptırmak istiyorsanız seçimini Eca olsun.