Eca Mudanya Servisi

Eca Mudanya Servisi

Eca 1955 yılında kurulan ve banyo armatürlerindeki başarısı ile popülerlik kazanan bir Elginkan Holding’in firmalarındandır. Bizde bu alanda Bursa Eca servisi ekipleri olarak en kısa süre içinde cihazlarınızdaki sorunları gidermeyi amaç edinmiş bulunuyoruz.

Türkiye’ye 1999 yılında bir ilki getirdi ilk defa su tasarruflu batarya üretimine başlayarak çok kısa bir zaman içinde popülerlik kazandı. Bursa’nın hemen hemen her ilçesinde birden fazla ekip bulunduran servisimiz ve satış dışında sadece servis hizmetleri sunuyoruz.

Eca Mudanya armatürler duş sistemleri, banyo aksesuarları, seramik sağlık gereçleri, küvet ve duş tekneleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo ve mutfak dolapları, kombiler, panel ve döküm radyatörleri, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, şofben ve termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi ürünlerin üretimi yapılır.  

Eca servisi alanında uzman ekipleriyle birlikte hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Dilerseniz web sitemiz içeriğinde yer almakta olan telefon numaraları üzerinden bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınızda meydana gelebilecek olan problemlerin giderilmesi ile ilgili olarak size hızlı bir şekilde hizmet vermekte olan servisimiz garanti dışı ürünler için hizmet vermektedir.

Kombinizin bakımı tamiri ve peteklerinin temizliği ile ilgili olarak da olan bize ulaşabilir mobil servis ekiplerimiz en hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz adresinize en kısa sürede geçecek olan servis ekiplerimiz cihazımız iki problemin giderilmesi için öncelikli olarak kombi cihazınızın arıza tespitini sağlayacaktır. Bu işlemin akabinde sizin onayınız alındıktan sonra cihazınıza müdahale edilecektir. Mudanya Eca servisi ile iletişime geçmek isterseniz hemen servis formunu doldurabilir ve servis talep edebilirsiniz. Cihazlarınıza yedek parça garantisi ve servis garantisi ile hizmet verecek olan şirketimiz kusursuz bir hizmet sunar.

Yazar hakkında

admin administrator