Hakkımızda

Hakkımızda

Bursa Eca servisi sizlere alanında uzman servis ekipleri ile hizmet vermekte olan bir şirkettir. Cihazlarınızda meydana gelen sorunların kısa bir süre içinde giderilmesini sağlar.Bursa’nın tüm ilçelerinde servis hizmetleri vermekte olan şirketimiz sizlere daima en uygun koşullar altında mobil servis ekiplerini gönderiyor ve cihazlarınızdaki sorunların giderilmesi sağlandıktan sonra bir yıl boyunca garanti kapsamı altına alınması sağlanıyor. Şirketimiz uzun yıllardır sizlere en hızlı servis olarak hizmet sunar.  Su tasarruflu batarya üretimine başlayan Eca firmamız bu ilki getirmesi ile çok büyük bir üne kavuştu. Eca markası çok kısa bir süre içinde radyatör muslukları, su tesisatları için prinç şiber, stop vana ve su armatürleri ile kromajlı banyo armatürlerinde bir numara oldu.  Bursa Eca kombi servisi için bilgi almak için de internet sayfamızda yapılan yorumlara bakabilir bunları inceleyebilirsiniz.

1964 yılında üretim kapasitesini iki katına çıkararak ne kadar başarılı bir firma olduğunu ispat etti. 1967 yılında artan üretim seçenekleri ile şirket öncelikle bir Holding oluşturdu. 1998 yılında inşaat malzemeleri üretiminde dünya şirketi olmaya karar vererek alanını büyüterek çok büyük işlere imzasını attı.
Eca armatürler duş sistemleri, banyo aksesuarları, seramik sağlık gereçleri, küvet ve duş tekneleri, seramik kaplama malzemeleri, gömme rezervuarlar, banyo ve mutfak dolapları, kombiler, panel ve döküm radyatörleri, merkezi ısıtma sistemleri, güneş enerji sistemleri, şofben ve termosifonlar, doğalgaz sayaçları, su tesisatı ve doğalgaz vanaları gibi ürünlerin üretimi yapar. Şirketimiz de Bursa’da ECA servisihizmetleri verir.  Eca servisimizi talep etmek isterseniz internet adresine başvurabilirsiniz. Eca servisi için doğrudan bilgi almak isterseniz internette verilen telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Eca Bursa servisimiz adresinize gelerek cihazlarınızdaki sorunların kısa süre içinde giderilmesini sağlar.

Yazar hakkında

admin administrator